Опис гаманець жіночий червоний Marco Coverna шкіряний клатч
- габарити: 11см х 20см х 2,5 см;
- червоний гаманець з натуральної та якісної шкіри теляти, отримав безліч функціональних відділів всередині;
- невеликий шкіряний знімний реміньдля зручного носіння гаманця на кисті руки;
- дорога металева фурнітура.
Вы сможете ходить с таким аксессуаром куда угодно и везде выделяться!

Гарантии
-
Более 2 лет на рынке Украины
-
Больше 1500 позиций ассортимент кожаных изделей на своем складе
-
Обмен и возврат в течении 14 дней, без каких-либо вопросов.
-
Вы можете обменять или вернуть любой товар, если он не использовался и сохранен его товарный вид.
Оплата и доставка
-
Доставка Новой почтой по всей Украине.
-
Отправка в день заказа (работаем с понедельника по субботу)
-
Оплата при получении (НАЛОЖКА) или на карту (Приват Банка)
Контакты
-
Viber/Telegram: 0636851391
С этим товаром также покупают:
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Marco Coverna |
| Ширина | 110 мм |
| Довжина | 200 мм |
| Матеріал | Натуральна шкіра |
| Вид шкіри | Теляча шкіра |
| Колір | Червоний |
| Стан | Новий |
| Висота | 25 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип сумки | Гаманці |
| Відділення | Три відділення |
| Категорія | Для жінок |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 500 ₴



