Топ

Рюкзак туристический Роллтоп мужской зеленый городской RollTop хаки тканевый кожаное дно
1 100 ₴
Показати оптові ціни- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
+380 (63) 685-13-91
Законом не передбачено повернення та обмін даного товару належної якості
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Рюкзак туристический Роллтоп мужской зеленый городской RollTop хаки тканевый кожаное дно
Роллтоп Travel Bag 🔥
Матеріал - Окфорд 1000.
Розміри - Висота ролтопа 48 см, в розгорнутому виді 60 см
Ширина 40 см глибина 15 см
Конструкція "rolltoр" допоможе збільшити місткість рюкзака, що є дуже корисною особливістю. Можете не переживати за збереження речей, тому що зверху роллтоп можна розкрити ✨
Усередині рюкзак має 3 відділення: 2 для дрібниць і один для ноутбука. Також, ця модель має 2 приховані, водонепроникні кишені на бічних стінках.

Гарантии
- Более 2 лет на рынке Украины
- Больше 1500 позиций ассортимент кожаных изделей на своем складе
- Обмен и возврат в течении 14 дней, без каких-либо вопросов.
- Вы можете обменять или вернуть любой товар, если он не использовался и сохранен его товарный вид.
Доставка и оплата
- Доставка Новой почтой по всей Украине.
- Отправка в день заказа (работаем с понедельника по субботу)
- Оплата при получении или на карту (Приват Банка)
Контакты
-
Viber/Telegram: 0636851391
С этим товаром также покупают:
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Колір | Хакі |
| Глибина | 15 см |
| Призначення рюкзака | Туристический |
| Гарантійний термін | 2 міс |
| Країна виробник | Україна |
| Висота | 60 см |
| Матеріал | Оксфорд |
| Стать | Унісекс |
| Ширина | 40 см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 100 ₴




