
Детский ночник лампа Minecraft факел светильник Майнкрафт ночник на аккумуляторе игрушка-ночник ребенку
700 ₴
Показать оптовые цены- Нет в наличии
- Оптом и в розницу
Ця світлодіодна лампа на акумуляторі виглядає як факел з Minecraft, дуже популярної комп'ютерної гри, яка захопила велику аудиторію дітей.
Лампа додасть декор у спальню вашої дитини, сімейну групову кімнату або може служити прикрасою для святкування дня народження. Любителі гри можуть поставити її на плоску поверхню, підвісити на стіну або взяти з собою.
LED-акумуляторна лампа заряджається за допомогою USB-кабелю (в комплекті), заряджається протягом 3 годин для забезпечення понад 8 годин освітлення.

Ця іграшкова лампа стане чудовим подарунком для маленьких шанувальників Minecraft і всіх геймерів.
Наш факел у покращеній версії має бічний порт Type-C для заряджання, що, на відміну від попередньої моделі, дозволяє його заряджати, якщо він встановлений на стіні (в попередній моделі порт заряджання був під кріпленням лампи).
Крім того, в оновленій моделі заряд лампи здійснюється за допомогою кабелю Type-C, який забезпечує надійне підключення та більшу швидкість заряджання лампи порівняно з попередньою моделлю, де зарядка відбувалася через кабель micro USB.
Характеристики:
- Комплектація: лампа, Type-C кабель, коробка
- Розмір: 28х6 см
- Живлення: USB - Type-C кабель
- Потужність лампи: 3,7 Вт.
- Ємність батареї: 1200 mah
- Час заряджання: 3 години
- Час автономної роботи: 8 годин
- Країна виробник: Китай
- Матеріал: ABS-пластик
- Колір: жовтий, коричневий
- Тип: герої мультфільмів та кіно
- Улюблені персонажі: Minecraft
- Стать: Хлопчик, Дівчинка
- Матеріал: пластик
- Вік: від 3 років
- Доставка Новой Почтой по всей Украине.
- Отправка в день заказа (работаем с понедельника по субботу)
- Оплата при получении (НАЛОЖКА) или на карту
-
Viber/Telegram: 0636851391
| Основные | |
|---|---|
| Тип | Ночник |
| Состояние | Новое |
| Материал плафона, подвесок | Пластик |
| Материал каркаса | пластик |
| Тип выключателя | Кнопка на каркасе/корпусе |
| Тип лампы | Светодиодная |
| Цвет | Коричневый |
| Источник питания | Аккумуляторный |
| Управление | Кнопки |
| Многоцветная подсветка | Да |
| Форма светильника | Прямоугольная |
| Интерфейсы | USB |
| Габаритные размеры | |
| Высота | 280 мм |
| Ширина | 60 мм |
| Длина | 60 мм |
- Цена: 700 ₴











