
Minecraft факел дитячий нічник лампа світильник Майнкрафт нічник на акумуляторі іграшка-нічник дитині LED
700 ₴
Показати оптові ціни- Немає в наявності
- Оптом і в роздріб
Ця світлодіодна лампа на акумуляторі виглядає як факел з Minecraft, дуже популярної комп'ютерної гри, яка захопила велику аудиторію дітей.
Лампа додасть декор у спальню вашої дитини, сімейну групову кімнату або може служити прикрасою для святкування дня народження. Любителі гри можуть поставити її на плоску поверхню, підвісити на стіну або взяти з собою.
LED-акумуляторна лампа заряджається за допомогою USB-кабелю (в комплекті), заряджається протягом 3 годин для забезпечення понад 8 годин освітлення.
Ця іграшкова лампа стане чудовим подарунком для маленьких шанувальників Minecraft і всіх геймерів.
Крім того, в оновленій моделі заряд лампи здійснюється за допомогою кабелю Type-C, який забезпечує надійне підключення та більшу швидкість заряджання лампи порівняно з попередньою моделлю, де зарядка відбувалася через кабель micro USB.
Характеристики:
- Комплектація: лампа, Type-C кабель, коробка
- Розмір: 28х6 см
- Живлення: USB - Type-C кабель
- Потужність лампи: 3,7 Вт.
- Ємність батареї: 1200 mah
- Час заряджання: 3 години
- Час автономної роботи: 8 годин
- Країна виробник: Китай
- Матеріал: ABS-пластик
- Колір: жовтий, коричневий
- Тип: герої мультфільмів та кіно
- Улюблені персонажі: Minecraft
- Стать: Хлопчик, Дівчинка
- Матеріал: пластик
- Вік: від 3 років
- Доставка Новою Поштою по всій Україні.
- Відсилання на день замовлення (працюємо з понеділка по 145)
- Оплата у разі отримання (НАЛОЖЕННЯ) або на карту
-
Viber/Telegram: 0636851391
| Основні | |
|---|---|
| Тип | Нічник |
| Стан | Новий |
| Матеріал плафона, підвісок | Пластик |
| Матеріал каркасу | пластик |
| Тип вимикача | Кнопка на каркасі/корпусі |
| Тип лампи | Світлодіодна |
| Колір | Коричневий |
| Джерело живлення | Акумуляторний |
| Управління | Кнопки |
| Багатобарвне підсвічування | Так |
| Форма світильника | Прямокутна |
| Інтерфейси | USB |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 280 мм |
| Ширина | 60 мм |
| Довжина | 60 мм |
- Ціна: 700 ₴











