
Домашний проектор 4к для просмотра фильмов Led портативный проектор Android с Wifi Проектор smart tv Transpeed
2 699 ₴
Показать оптовые цены- Нет в наличии
- Оптом и в розницу
- Код: 28
Проектор 4K Android 11 smart tv Домашній Кінотеатр Transpeed Magic Cube P30
• Роздільна здатність 720P: користуйтеся кришталево чистим зображенням з роздільною здатністю 1280*720 пікселів на дюйм, що забезпечує приголомшливі враження від перегляду.
• Портативний дизайн. Візьміть із собою домашній кінотеатр за допомогою цього легкого та компактного проектора, що ідеально підходить для заходів на відкритому повітрі.
-максимальна роздільна здатність: від сигналу HD, підтримка 4K UHD
-Пакувальний лист: проектор*1, пульт дистанційного керування*1, джерело живлення*1, посібник користувача англійською мовою*1

• Сумісність Bluetooth: Bluetooth 5.0.
• Система Android 11.0: відчуйте новітні функції та покращення новітньої системи Android 11.0.
-Wi-Fi: 2,4 ГГц/5,8 ГГц-Wi-Fi, WIFI 6
Підтримка декодування та відтворення 1080P та 4K, вихідна роздільна здатність до 1280*720p
Підключення до пристроїв Bluetooth, таких як мобільні телефони, планшети та ноутбуки, одним клацанням миші. Легко грайте в ігри, переглядайте фотографії та показуйте офісні документи на великому екрані.

Автоматична корекція трапецоїдних спотворень. Ви можете отримати квадратне зображення при кожному проектуванні.
Кут проекції проектується туди, куди ви бажаєте.
НИЗЬКИЙ ШУМ <25 дБ
Проекційний екран, оптимальна відстань проектування
Портативність полегшує проектування на відкритому повітрі
АНДРОЇД 11.0
- Доставка Новой Почтой по всей Украине.
- Отправка в день заказа (работаем с понедельника по субботу)
- Оплата при получении (НАЛОЖКА) или на карту / ФОП
-
Viber/Telegram/Сигнал: 063 685 13 91
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | GRAND |
| Класс устройства | Портативный |
| Тип матрицы | LCD |
| Поддержка формата входного сигнала | 480i, 480p, 1080i, 720p, 1080p, 2160p, 4K 120p |
| Интерфейсы | Wi-Fi, USB |
| Цвет корпуса | Белый |
| Состояние | Новое |
| Вид товара | Проектор |
| Цвет | Белый |
| Потребляемая мощность | 3 Вт |
| Вид | Портативная |
| Лампа | |
| Тип лампы | LED |
| Мощность лампы | 160 Вт |
| Изображение | |
| Разрешение | 1280x720 |
| Формат изображения | Широкоэкранный (16:9) |
| Световой поток | 250 лм |
| Габаритные размеры | |
| Вес | 0.5 кг |
- Цена: 2 699 ₴








