
Чоловіча електробритва Xiaomi Enchen бритва акумуляторна електрична триммер для бороди
1 300 ₴
979 ₴
Показати оптові ціни- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
- Код: 88
Цифровий дисплей — зображає рівень заряду у відсотках, щоб ви завжди були в курсі часу роботи.
-
Захист від води IPX7 — бритва підходить для сухого та вологого гоління, а також легко миється під проточною водою.
-
3 плавальні головки з двома рядами лез кожна — забезпечують максимально близьке та комфортне гоління.
-
Вбудований тример — для точного підрівнювання бороди та вусів.
-
Система самозаточки лезвий — завжди гостра й ефективна робота.
-
Тиха робота — рівень шуму лише 67 дБ.
-
Сенсорна кнопка — зручне керування одним дотиком.
-
Довгий термін експлуатації | — до 2 місяців автономної роботи від одного заряду.
-
Функція "Ввімкни та користуйся" — навіть у разі повного розряду бритва може працювати від мережі.
-
USB Type-C — швидке заряджання за 60 хвилин.
Технічні характеристики:
-
Тип бритви: роторна
-
Тип гоління: сухе та вологе
-
Кількість головок: 3
-
Матеріал лез: японська неіржавка сталь
-
Потужність: 5 Вт
-
Ємність акумулятора: 1400 мА·год
-
Час роботи: до 90 хвилин
-
Час заряджання: 60 хвилин
-
Розміри: 155 × 51 мм
-
Вага: 139 г
-
Цвет: чорний
Захист і безпека:
-
Захист від перезаряджання, короткого замикання та стрибків напруги.
-
Термозахист для запобігання перегріванню.

Електробритва з автономністю до 90 днів
ENCHEN Blackstone 3 – роторна бритва з трьома гострими лезами для точного та безпечного гоління. Оснащена вологозахистом та блокуванням включення. У вас буде можливість поголитися навіть якщо не буде світла і води – бритва може працювати до 2 місяців на одному заряді. Ергономічний дизайн рукоятки забезпечує комфорт під час роботи.
Гладка шкіра без зусиль
Якісне та швидке гоління досягається за рахунок гострих японських лез із захисною сіткою. Плаваючі головки повторюють контур обличчя, забезпечуючи безпечне гоління. Ножі автоматично загострюються під час роботи бритви, тому стабільна якість забезпечується тривалий термін. Можна скористатися висувним тримером для догляду за бакенбардами.
Сухе гоління або під душем
Корпус ENCHEN Blackstone 3 захищений від вологи в ступені IPX7, тому його можна спокійно ненадовго мочити. Наприклад, допускається голитися під душем чи промивати деталі під водою.
Ємний акумулятор
Великою перевагою електробритви є автономність до 150 хвилин. Один раз зарядили – і два місяці можна голитися. Для відстеження рівня заряду передбачений яскравий індикатор.
Захист від випадкового ввімкнення
ENCHEN Blackstone 3 оснащена додатковою функцією блокування увімкнення. Можна спокійно переносити/перевозити бритву, до того ж пристрій досить компактний.
- Доставка Новою Поштою по всій Україні.
- Відсилання у день замовлення
- Оплата при отримані (НАЛОЖКА) або на карту / ФОП
-
Viber/Telegram/Сигнал: 063 685 13 91
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Xiaomi |
| Тип електробритви | роторна |
| Тип живлення | Акумулятор |
| Кількість бритвених головок | 3 |
| Можливість вологого гоління | Так |
| Плаваючі бритвені головки | Так |
| Стан | Новий |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Тример | Так |
| Регулювання рухливості бритвеного блоку | Так |
| Дисплей | Так |
| Тип акумулятора | Li-Ion |
| Час заряду акумулятора | 1.5 годин |
| Час роботи від акумулятора | 150 хв |
| Індикатор заряду акумулятора | Так |
| Індикатор залишкового заряду | Так |
| Щіточка для чищення | Так |
| Вологозахищений корпус | Так |
| Колір корпусу | Чорний |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 160 мм |
| Ширина | 60 мм |
| Глибина | 60 мм |
| Вага | 0.145 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Плавальні головки для гоління | Так |
| Регулювання рухливості бритовного блока | Так |
- Ціна: 979 ₴










