
Power bank 4 USB павербанк 26800 mah повербанк на 3 usb порта быстрая зарядка батареи Powerbank USB c тайп си
2 000 ₴
898 ₴
Показать оптовые цены- Готово к отправке
- Оптом и в розницу
- Код: 115
Портативний зарядний пристрій ADDTOP Power Bank – 26800 мАг
22,5 Вт - швидка зарядка Power Bank,
20 Вт PD USB C, зовнішній акумулятор з 4 виходами та світлодіодним дисплеєм для смартфонів, планшетів (чорний)
Висока швидкість заряджання: потужна швидка заряджання 22,5 Вт і вихід QC дозволяють акумулятору забезпечувати швидкість заряджання 22,5 Вт, скорочуючи час заряджання, заряджаючи ваш телефон від 0 до 65% за 25 хвилин. Це технічний рівень, якого важко досягти за допомогою звичайного зовнішнього акумулятора.
Величезна ємність: висока ємність акумулятора 26800 мАч зберігає багато енергії всередині, тому він зможе зарядити ваш телефон сім разів, перш ніж вам потрібно буде знову поставити його на зарядку.
Портативний розмір і цифровий дисплей: цей зовнішній акумулятор досить легкий (приблизно такої ж ваги, як і ваш середній мобільний телефон), який легко поміститься в більшості кишень. Розумний РК-екран чудовий і досить точно відображає стан заряду батареї, що залишився.

3-кратне швидке перезаряджання: використовуйте зарядний пристрій USB C потужністю 20 Вт (не входить в комплект), щоб зарядити зовнішній акумулятор за 5 годин або менше, що значно скорочує час його заряджання. Інтелектуальний захист від збоїв захищає ваш телефон від перезаряджання, надмірної розрядки, перегріву та багато іншого, забезпечуючи безпеку ваших пристроїв.
Що ви отримуєте: портативний зарядний пристрій ємністю 26800 мАг, кабель USB C, посібник користувача.
- Доставка Новой Почтой по всей Украине.
- Отправка в день заказа (работаем с понедельника по субботу)
- Оплата при получении (НАЛОЖКА) или на карту / ФОП
-
Viber/Telegram/Сигнал: 063 685 13 91
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Тип | Power bank |
| Емкость аккумулятора | 26800 мА/ч |
| Тип аккумулятора | Li-Pol |
| Разъемы | USB Type-A, USB Type-C, micro USB |
| Особенности | Дисплей, Индикатор уровня заряда, Быстрая зарядка |
| Цвет корпуса | Черный |
| Состояние | Новое |
| Цвет | Черный |
| Максимальная мощность W | 22.5 |
| Функции зарядки | QC быстрая зарядка 3.0 |
| Индикация | С индикатором уровня заряда |
| Назначение | Для электроники |
| Габаритные размеры | |
| Длина | 150 мм |
| Ширина | 70 мм |
| Высота | 20 мм |
| Вес | 360 г |
- Цена: 898 ₴










