-24%

Газонокосилка-робот Robocut PARKSIDE PAMRC 250 A1 с Wi-Fi и Bluetooth робот косарка для газона газонокосилка аккумуляторная
17 000 ₴
12 999 ₴
Показать оптовые цены- Готово к отправке
- Оптом и в розницу
- Код: 121
+380 (63) 685-13-91
Законом не предусмотрен возврат и обмен данного товара надлежащего качества
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Привезені з Німеччини - оригінал!
Роботизована газонокосарка PARKSIDE® City Smart PAMRC 250 A1, 250 м², 20 В
Ідеально підходить для міських ділянок, працює автономно, керується зі смартфона та забезпечує рівномірне мільчування без збору трави.
Режим скошування, періоди роботи, ручний запуск тощо легко контролюються через додаток PARKSIDE за допомогою Bluetooth® та безпосередньо на пристрої через панель керування.
Особливості та переваги:
- Площа покриття до 250 м² — оптимально для невеликих ділянок
- Керування через додаток (Bluetooth / Wi-Fi) + панель на корпусі
- Акумулятор 20V 2Ah — змінний без інструментів
- Безщітковий двигун — підвищений ресурс і надійність
- 3 режими косіння — вся зона, до 5 додаткових зон або точкове
- До 2 індивідуально програмованих графіків на кожен день
- Датчик дощу — автоматичне повернення на базу
- 3-рівневе регулювання висоти косіння
- 3-ножова система з двосторонніми лезами — чистий зріз
- Потужний задній привід — робота на схилах до 15°
- Датчики перешкод, нахилу та підйому — безпечна експлуатація
- Велика кнопка STOP — миттєва зупинка
- Захист PIN-кодом від крадіжки або випадкового запуску
- Зарядна станція з індикатором та кабелем 3 м
- Балансування елементів — довший ресурс акумулятора
- Сумісність з PARKSIDE X 20 V Team
Робот самостійно підтримує газон у доглянутому стані, рівномірно підрізаючи траву та залишаючи її як природне добриво.
Технічні характеристики:
- Площа покриття: до 250 м²
- Ширина косіння: 16 см
- Кількість режимів: 3
- Висота косіння: 3 рівні
- Максимальний ухил: 15°
- Акумулятор: Li-ion 20V 2Ah
- Час роботи: до 50 хв
- Час зарядки: 120 хв
- Матеріал: пластик, сталь
- EAN (GTIN): 4052916308349
Габарити та вага:
- Робот-косарка: 22 × 34 × 52 см (В × Ш × Г)
- Вага (з акумулятором): 6,7 кг
Комплектація:
- Робот-газонокосарка
- Акумулятор
- Зарядна станція
- 100 м обмежувального дроту
- 100 монтажних штифтів
- 6 монтажних гвинтів
- 3 запасні ножі
- 3 гвинти для ножів
- Шестигранний ключ
- Інструкція

3 режими скошування: повний периметр, до 5 визначених вторинних зон або цільове скошування
До 2 програмованих робочих періодів для кожного дня тижня
Догляд за газоном, адаптований до погодних умов – автоматичне повернення до зарядної станції завдяки вбудованому датчику дощу
Захист PIN-кодом для запобігання випадковій активації або крадіжці
Висота скошування регулюється на 3 рівнях
Реверсивна система з 3 лезами та ріжучими кромками з обох боків
Велика кнопка зупинки для миттєвого та швидкого вимкнення леза
Потужний задній привід для місцевості з ухилом до 15°
Датчик перешкод та нахилу для автоматичної зміни маршруту
Датчик підйому та нахилу для швидкого та негайного безпечного вимкнення газонокосарки
Зарядна станція з 3-рівневим індикатором, захисним кронштейном та 3-метровим шнуром живлення
Безщіткові двигуни – надзвичайно довгий термін служби завдяки зменшеному зносу
Газонокосилка-робот Robocut PARKSIDE PAMRC 250 A1 с Wi-Fi и Bluetooth робот косарка для газона газонокосилка аккумуляторная для сада дома самоходная электрическая косилка газонокосарка до 250 м² Парксайд
Оплата и доставка
- Доставка Новой Почтой по всей Украине.
- Отправка в день заказа (работаем с понедельника по субботу)
- Оплата при получении (НАЛОЖКА) или на карту / ФОП
Контакты
-
Viber/Telegram/Сигнал: 063 685 13 91
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Parkside |
| Страна производитель | Германия |
| Тип | Газонокосилка-робот |
| Тип привода | Аккумулятор |
| Рекомендуемая площадь | 250 кв.м |
| Максимальная ширина скашивания | 160 мм |
| Высота скашивания | 60 мм |
| Выброс скошенной травы | Задний выброс |
| Тип привода колес | Задний |
| Количество колес | 4 шт |
| Мульчирование | Да |
| Материал деки | Пластик |
| Регулировка высоты скашивания | Да |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Состояние | Новое |
| Комплектация | С аккумулятором и зарядным устройством |
| Максимальный угол наклона | 15 ° |
| Тип передвижения | Самоходная |
| Особенности | Регулировка высоты среза |
| Индикатор заряда аккумулятора | Да |
| Зарядное устройство | Да |
| Цвет | зеленый |
| Характеристики электродвигателя, аккумулятора | |
| Тип аккумулятора | Li-Ion |
| Напряжение аккумулятора | 20 В |
| Емкость аккумулятора | 2 А·ч |
| Время работы от аккумулятора | 50 мин |
| Время зарядки | 100 мин |
| Габаритные размеры | |
| Длина | 520 мм |
| Ширина | 340 мм |
| Высота | 220 мм |
| Вес | 6.7 кг |
Информация для заказа
- Цена: 12 999 ₴










