Топ

Кошеляк чоловічий шкіряний кланч Newery
1 700 ₴
Показати оптові ціни- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: N10003GAP
+380 (63) 685-13-91
повернення товару протягом 30 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис - гаманець чоловічий шкіряний клітч Newery
Матеріал: Тілячої шкіри з тисненням під плетенечку
Розмір: Довжина 20; Висота 10,5; Товщина 2см
КолірЧорний
Країна виробників: Україна

Оплата і доставка
- Нова доставка Листом по всій Україні.
- Надсилання на день замовлення (понеділка на суботу)
- Оплата при отриманні (НАЛОЖКА) або на карту (Приват Банка)
Контакти
-
Viber/Telegram: 0636851391
Клатч ідеально підходить на подарунок чоловікові/парню і тд.
З цим товаром також купують:
Чоловічі боягузи
Чоловічі шкарпетки
Подарові набори
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Кількість відділень для монет | 1 |
| Колір | Чорний |
| Товщина | 20 мм |
| Довжина | 200 мм |
| Стан | Новий |
| Розташування монетниці | Всередині |
| Матеріал | Натуральна шкіра |
| Застібка | Блискавка |
| Стать | Чоловіча |
| Тип | Гаманець |
| Ширина | 105 мм |
| Вид шкіри | Теляча шкіра |
| Користувальницькі характеристики | |
| Розмір | Середній |
| Тип сумки | Гаманці |
| Відділення | Одно отделение |
| Країна-виробник товару | Україна |
| Монетниця | С монетницей |
| Категорія | Для чоловіків |
| Виробник | Newery |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 700 ₴


