Топ

Гаманець для жінок із сап'янової шкіри синій Newery
1 700 ₴
Показати оптові ціни- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: N10003SB
+380 (63) 685-13-91
повернення товару протягом 30 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис гаманець для жінок із сап'якової шкіри синій Newery
Є НАЛОЖЕННЯ
Відсилання на день замовлення
Матеріал: Шкіра Saffiano
Розмір:
Довжина 20;
Висота 10,5;
Товщина 2 см
Колір: Синій
Країна-виробник: Україна
Модель унісекс.
Підходить на подарунок своїй дружині/сестрі тощо.
На 14 лютого, 8 березня, день народження тощо.
ОПЛАТА
1. Накладений платеж
2. Оплата на карту зручного для Вас банку
Доставка Новою Пікою
Гарантія
Гарантія:
- Понад 2 роки на ринку України
- Понад 1500 позицій асортимент шкіряних виробів на своєму складі
- Обмін і повернення упродовж 14 днів, без жодних питань.
- Ви можете обміняти або повернути будь-який товар, якщо він не використовувався і збережений його товарний вигляд.
Контакти
Viber/Telegram: 0636851391
З цим товаром також купують:
Чоловічі труси
Чоловічі шкарпетки
Подарункові набори
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Стан | Новий |
| Країна виробник | Україна |
| Ширина | 105 мм |
| Колір | Синій |
| Товщина | 20 мм |
| Довжина | 200 мм |
| Вид шкіри за способом обробки | Сап'янова |
| Матеріал | Натуральна шкіра |
| Застібка | Блискавка |
| Стать | Унісекс |
| Тип | Гаманець |
| Користувальницькі характеристики | |
| Розмір | Большой |
| Тип сумки | Гаманці |
| Відділення | Одно отделение |
| Країна-виробник товару | Україна |
| Монетниця | С монетницей |
| Категорія | Для жінок |
| Виробник | Newery |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 700 ₴



