
Аккумуляторная мини болгарка 125 мм с двумя аккумуляторами 24В УШМ болгарка кутовая для дома
3 000 ₴
2 099 ₴
Показать оптовые цены- Готово к отправке
- Оптом и в розницу
- Код: 124
Переваги:
Мобільність - без дротів.
Висока продуктивність.
Універсальність у застосуванні.
Безпека у роботі.
Ергономічний дизайн.
Тривалий термін служби.
Зручність заміни диска.
Опис:
Акумуляторна болгарка 24V є ефективним і зручним інструментальним пристроєм, призначеним для різних видів різання та шліфування матеріалів, таких як метал, камінь, пластик та ін. Вона працює на акумуляторній батареї напругою 24 вольта, що забезпечує їй високу мобільність і зручність використання без необхідності підключення до мережі електроживлення.
Рукоятка з прогумованим покриттям та зручним перемикачем роблять використання шліфувальної машини комфортним навіть при тривалій роботі. Завдяки акумуляторному живленню, дана шліфувальна машина забезпечує свободу руху без обмежень проводом. Це особливо зручно при роботі на віддалених об'єктах або місцях, де немає доступу до електрики.

Характеристики:
Тип товару: болгарка на акумуляторі / міні болгарка
Стан: Новий
Тип шліфувальні машини: кутова (болгарка)
Потужність: 800 Вт
Максимальна кількість обертів: 9000 об/хв
Максимальний діаметр диска: 125 мм
Вага: 1.85 кг
Живлення: Акумулятор
Тип акумулятора: Li-Ion
Місткість акумулятора: 4 А·ч
Напруга акумулятора: 24 В
Комплектація:
Болгарка на акумуляторі
Акумулятор – 2 шт
Зарядний пристрій
Ручка
Захисний кожух
Ключ
Інструкція
Пластиковий кейс
Упаковка
Аккумуляторная мини болгарка 125 мм с двумя аккумуляторами 24В УШМ болгарка кутовая для дома
- Доставка Новой Почтой по всей Украине.
- Отправка в день заказа (работаем с понедельника по субботу)
- Оплата при получении (НАЛОЖКА) или на карту / ФОП
-
Viber/Telegram/Сигнал: 063 685 13 91
| Основные | |
|---|---|
| Состояние | Новое |
| Тип шлифмашины | угловая (болгарка) |
| Потребляемая мощность | 800 Вт |
| Максимальное количество оборотов | 9000 об/мин |
| Максимальный диаметр диска | 125 мм |
| Вес | 1.85 кг |
| Питание | Аккумулятор |
| Тип аккумулятора | Li-Ion |
| Емкость аккумулятора | 4 А·ч |
| Напряжение аккумулятора | 24 В |
| Комплектация | |
| Кейс в комплекте | Да |
| Тип упаковки | Пластиковый кейс |
| Дополнительный аккумулятор | Да |
- Цена: 2 099 ₴





