Топ

Чорна спортивна шкіряна сумка Nike, Найк (екошкіра). Чоловіча/жіноча сумка для тренувань, спорту та дороги
700 ₴
Показати оптові ціни- Немає в наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: B7
+380 (63) 685-13-91
Законом не передбачено повернення та обмін даного товару належної якості
✅АРТ B7-Nike Для спорту Black
✅Чоловіча сумка спорт Nike black.
📌Розмір: В-26 Ш-45 Т-15 см.
📌Материал: PU кожа premium.
📌Містке основне відділення та кишеня на лицьовій стороні.
📌Усі відділення на застібках.
📌Регульований плечовий ремінь, знімний.
Чорна спортивна шкіряна сумка Nike, Найк (екошкіра). Чоловіча/жіноча сумка для тренувань, спорту та дороги
Цвет: чорний
Матеріал: эко-кожа
Виробник: Туреччина
Розмір: 45см х 26см х 15см
Стильна та зручна фитнес-сумка Nike. Чудовий варіант для походу в спортзал або поїздку.
Підійде як чоловікам, так і жінкам.
Характеристики:
- знімний плечовий ремінь у комплекті;
- містке основне відділення, закривається на блискавку;
- велика зовнішня кишеня на блискавці;
- ручки для перенесення в руці.

Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Туреччина |
| Матеріал | Штучна шкіра |
| Призначення | Унісекс |
| Колір | Чорний |
| Стан | Новий |
| Наявність коліс | Без коліс |
| Розміри | |
| Висота | 26 см |
| Ширина | 45 см |
| Глибина | 15 см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 700 ₴




