
Бытовой стационарный миксер с чашей 3.5л из нержавейки планетарный кухонный миксер для теста 500вт Sokany
1 749 ₴
Показать оптовые цены- Готово к отправке
- Оптом и в розницу
- Код: 10
+380 (63) 685-13-91
Законом не предусмотрен возврат и обмен данного товара надлежащего качества
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Стаціонарний міксер Sokany CX-6652 має містку чашу з нержавіючої сталі об'ємом 3,5 л, 2 насадки та 5 режимів швидкості. У комплекті йдуть дві насадки: гаки для замішування тіста і віночок для збивання. Гаки для замішування тіста допоможуть швидко вимішати різні види тіста - від дріжджового до пісочного. Вінчик для збивання дозволить створити легку та повітряну текстуру кремів.
Потужний двигун на 500 Вт забезпечує високу продуктивність та швидке приготування. Міксер легкий в очищенні, всі деталі можна мити в посудомийній машині.
Характеристики:
Кількість швидкостей: 5
Захист: від перегріву
Бренд: Sokany
Потужність: 500 Вт
Насадки: гаки для тіста, віночок
Кількість швидкостей: 5
Об'єм чаші: 3.5 л

Механіка змішування: з планетарним обертанням насадки
Особливості: з кнопкою від'єднання насадок
Матеріал чаші: нержавіюча сталь
Тип міксера: стаціонарний
Колір виробника: чорний
Бытовой стационарный миксер с чашей 3.5л из нержавейки планетарный кухонный миксер для теста 500вт 5 скоростей Sokany
Оплата и доставка
- Доставка Новой Почтой по всей Украине.
- Отправка в день заказа (работаем с понедельника по субботу)
- Оплата при получении (НАЛОЖКА) или на карту / ФОП
Контакты
-
Viber/Telegram/Сигнал: 063 685 13 91
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Sokany |
| Тип миксера | Стационарный |
| Питание | Сеть 220В |
| Потребляемая мощность | 500 Вт |
| Количество скоростей | 5 |
| Количество насадок | 2 |
| Режим Турбо | Да |
| Цвет корпуса | Черный |
| Состояние | Новое |
| Дополнительные функции и характеристики | |
| Венчики для взбивания | Да |
| Насадки для замеса теста | Да |
| Габаритные размеры | |
| Вес | 2.2 кг |
| Высота | 340 мм |
| Ширина | 280 мм |
| Глубина | 205 мм |
| Параметры чаши стационарного миксера | |
| Объем чаши | 3.5 л |
| Материал чаши | Металл |
| Вращение чаши | Да |
Информация для заказа
- Цена: 1 749 ₴











