
Блендер погружной ручной 5 в 1 миксер измельчитель хороший блендер для молока смузи коктейлей стационарный
1 349 ₴
Показать оптовые цены- Готово к отправке
- Оптом и в розницу
- Код: 12
+380 (63) 685-13-91
Законом не предусмотрен возврат и обмен данного товара надлежащего качества
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Заглибний блендер ручний 5 в 1 на 1500 Вт із подрібнювачем і насадками міксер і спінювач молока 20 швидкостей і чаша Zepline
Заглибний блендер легше, компактніше, його можна використовувати в будь-якому посуді, він часто обладнаний додатковими насадками, прилад є багатофункціональним із серії 5 in 1
Характеристика:
У ньому добре готувати коктейлі, смузі, дитяче харчування, а також колоти лід, збивати білки з цукром і навіть робити фарш;
Модель має різні насадки, які допомагають готувати різноманітні страви з легкістю;
Прилад має 20 швидкостей і дає змогу підібрати оптимальний режим для подрібнення різних типів продуктів;
Цей блендер може використовуватися як звичайний заглибний, а також може працювати як стаціонарний подрібнювач;
Вінчик, різальна частина подрібнювача, спінювач для молока та підопружна частина блендера виготовлені з високоякісної неіржавкої сталі, перехідники та ємності виготовлені з пластику.

Характеристика:
Тип: Блендер ручний
Потужність: 1500 Вт
Кількість швидкостей: 20 + турбо
Матеріал насадок: Нержавіюча сталь/пластик
Ніж насадки блендера: хрещатий (неіржавка сталь)
Ємність мірна склянка: 600 мл
Місткість чаша подрібнювача: 500 мл
Матеріал стакан/чаша: пластик;
Живлення: від мережі 220 В
Колір: Чорний і Червоний
Комплектація:
- Ручна частина блендера
- Насадка спінювач молока
- Насадка віночка
- Насадка блендер
- Чашка для змішування
- Чаша подрібнювача
- Паковання (картонна коробка)
Блендер погружной ручной 5 в 1 миксер измельчитель хороший блендер для молока смузи коктейлей стационарный
Оплата и доставка
- Доставка Новой Почтой по всей Украине.
- Отправка в день заказа (работаем с понедельника по субботу)
- Оплата при получении (НАЛОЖКА) или на карту / ФОП
Контакты
-
Viber/Telegram/Сигнал: 063 685 13 91
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Zepline |
| Тип блендера | Погружной |
| Потребляемая мощность | 1500 Вт |
| Тип управления | Электронное |
| Количество скоростей | 20 |
| Плавная регулировка скорости | Да |
| Режим Турбо | Да |
| Состояние | Новое |
| Цвет | Черный |
| Характеристики погружного блендера | |
| Материал погружной части | нержавеющая сталь |
| Универсальный измельчитель | Да |
| Многофункциональная чаша-измельчитель | Да |
| Емкость измельчителя | 600 мл |
| Венчик для взбивания | Да |
| Прорезиненная ручка | Да |
| Характеристики стационарного блендера | |
| Объем кувшина | 0.5 л |
| Материал кувшина блендера | пластик |
| Дополнительные функции и характеристики | |
| Мерный стакан | Да |
| Емкость мерного стакана | 600 мл |
| Габаритные размеры | |
| Высота | 120 мм |
| Ширина | 400 мм |
| Глубина | 60 мм |
| Вес | 1.2 кг |
Информация для заказа
- Цена: 1 349 ₴



