
Блендер заглибний ручний 5 в 1 міксер подрібнювач гарний блендер для молока смузі коктейлів стаціонарний
1 349 ₴
Показати оптові ціни- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
- Код: 12
+380 (63) 685-13-91
Законом не передбачено повернення та обмін даного товару належної якості
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Заглибний блендер ручний 5 в 1 на 1500 Вт із подрібнювачем і насадками міксер і спінювач молока 20 швидкостей і чаша Zepline
Заглибний блендер легше, компактніше, його можна використовувати в будь-якому посуді, він часто обладнаний додатковими насадками, прилад є багатофункціональним із серії 5 in 1
Характеристика:
У ньому добре готувати коктейлі, смузі, дитяче харчування, а також колоти лід, збивати білки з цукром і навіть робити фарш;
Модель має різні насадки, які допомагають готувати різноманітні страви з легкістю;
Прилад має 20 швидкостей і дає змогу підібрати оптимальний режим для подрібнення різних типів продуктів;
Цей блендер може використовуватися як звичайний заглибний, а також може працювати як стаціонарний подрібнювач;
Вінчик, різальна частина подрібнювача, спінювач для молока та підопружна частина блендера виготовлені з високоякісної неіржавкої сталі, перехідники та ємності виготовлені з пластику.

Характеристика:
Тип: Блендер ручний
Потужність: 1500 Вт
Кількість швидкостей: 20 + турбо
Матеріал насадок: Нержавіюча сталь/пластик
Ніж насадки блендера: хрещатий (неіржавка сталь)
Ємність мірна склянка: 600 мл
Місткість чаша подрібнювача: 500 мл
Матеріал стакан/чаша: пластик;
Живлення: від мережі 220 В
Колір: Чорний і Червоний
Комплектація:
- Ручна частина блендера
- Насадка спінювач молока
- Насадка віночка
- Насадка блендер
- Чашка для змішування
- Чаша подрібнювача
- Паковання (картонна коробка)
Блендер заглибний ручний 5 в 1 міксер подрібнювач гарний блендер для молока смузі коктейлів стаціонарний
Оплата та доставка
- Доставка Новою Поштою по всій Україні.
- Відсилання на день замовлення (працюємо з понеділка по 145)
- Оплата у разі отримання (НАЛОЖЕННЯ) або на карту / ФОП
Контакти
-
Viber/Telegram/Сиun6: 063 685 13 91
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Zepline |
| Тип блендера | Занурювальний |
| Споживана потужність | 1500 Вт |
| Тип управління | Електронне |
| Кількість швидкостей | 20 |
| Плавне регулювання швидкості | Так |
| Режим Турбо | Так |
| Стан | Новий |
| Колір | Чорний |
| Характеристики заглибного блендера | |
| Матеріал занурюваної частини | нержавіюча сталь |
| Універсальний подрібнювач | Так |
| Багатофункціональна чаша-подрібнювач | Так |
| Ємність подрібнювача | 600 мл |
| Вінчик для збивання | Так |
| Прогумована ручка | Так |
| Характеристики стаціонарного блендера | |
| Об'єм глечика | 0.5 л |
| Матеріал глечика блендера | пластик |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Мірний стакан | Так |
| Ємність мірного стакана | 600 мл |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 120 мм |
| Ширина | 400 мм |
| Глибина | 60 мм |
| Вага | 1.2 кг |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 349 ₴



