
Побутовий стаціонарний міксер із чашею 3.5 л із неіржавкої сталі планетарний кухонний міксер для тіста 500вт Sokany
1 749 ₴
Показати оптові ціни- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
- Код: 10
+380 (63) 685-13-91
Законом не передбачено повернення та обмін даного товару належної якості
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Стаціонарний міксер Sokany CX-6652 має містку чашу з нержавіючої сталі об'ємом 3,5 л, 2 насадки та 5 режимів швидкості. У комплекті йдуть дві насадки: гаки для замішування тіста і віночок для збивання. Гаки для замішування тіста допоможуть швидко вимішати різні види тіста - від дріжджового до пісочного. Вінчик для збивання дозволить створити легку та повітряну текстуру кремів.
Потужний двигун на 500 Вт забезпечує високу продуктивність та швидке приготування. Міксер легкий в очищенні, всі деталі можна мити в посудомийній машині.
Характеристики:
Кількість швидкостей: 5
Захист: від перегріву
Бренд: Sokany
Потужність: 500 Вт
Насадки: гаки для тіста, віночок
Кількість швидкостей: 5
Об'єм чаші: 3.5 л

Механіка змішування: з планетарним обертанням насадки
Особливості: з кнопкою від'єднання насадок
Матеріал чаші: нержавіюча сталь
Тип міксера: стаціонарний
Колір виробника: чорний
Побутовий стаціонарний міксер із чашею 3.5 л із неіржавкої сталі планетарний кухонний міксер для тіста 500вт 5 швидкостей Sokany
Оплата та доставка
- Доставка Новою Поштою по всій Україні.
- Відсилання на день замовлення (працюємо з понеділка по 145)
- Оплата у разі отримання (НАЛОЖЕННЯ) або на карту / ФОП
Контакти
-
Viber/Telegram/Сиun6: 063 685 13 91
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Sokany |
| Тип міксера | Стаціонарний |
| Живлення | Мережа 220В |
| Споживана потужність | 500 Вт |
| Кількість швидкостей | 5 |
| Кількість насадок | 2 |
| Режим Турбо | Так |
| Колір корпусу | Чорний |
| Стан | Новий |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Вінчики для збивання | Так |
| Насадки для замісу тіста | Так |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 2.2 кг |
| Висота | 340 мм |
| Ширина | 280 мм |
| Глибина | 205 мм |
| Параметри чаші стаціонарного міксера | |
| Об'єм чаші | 3.5 л |
| Матеріал чаші | Метал |
| Обертання чаші | Так |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 749 ₴











