Новинка

Саморіз монтажний із пресшайбою 4,2х25, оцинк., PH2, пак.-1000 шт., Швеція
1 000 ₴/упаковка
Показати оптові ціни- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 572125
+380 (63) 685-13-91
Законом не передбачено повернення та обмін даного товару належної якості
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
ТОП ЯКІСТЬ!
ЗРУЧНЕ ПАКОВАННЯ!
Є всі типи кріплень!
Весь асортимент:
https://instagram.com/samorezy_top?utm_medium=copy_link
Саморіз монтажний із пресшайбою 4,2х25, оцинк., PH2, пак.-1000 шт., Швеція
Призначений для кріплення металевих листів металу завтовшки від 0,4-0,9 мм., або деревних плит, до дерев'яних або сталевим каркассам.
Саморіз виготовлений із високоякісної загартованої сталі, тому , на відміну від низькопробної продукції китайського пр-ва, має чудову свердлу здатність. Покриття саморізу — оцинковане 12 мкн.
Монтаж:
Рекомендована кількість обертів шурупокрута 1800-2800 об./хв
Технічні Характеристики:
| Матеріал | сталь SAE 1022 |
| Покриття | оцинковане 5 мкн |
| клас антикорозійної стійкості | С1 |
| максимальна товщина закріплюваного елемента B= | 25,0 мм |
| Діаметр головки D= | 11,0 мм |
| Розмір біти | PH2 |
| кількість в пакованні | 1000 шт |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Essve |
| Країна виробник | Швеція |
| Тип кріпильного виробу | Саморіз |
| Покриття | Цинк |
| Діаметр різьблення кріпильного виробу | 4.2 мм |
| Діаметр головки | 11 мм |
| Вид шліца | Хрестоподібний типу Philips |
| Довжина кріпильного виробу | 25 мм |
| Упаковка | Коробка |
| Гарантійний термін | 120 міс |
| Стан | Новий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 000 ₴/упаковка

