Топ

Саморез для твердого гипсокартона на ленте ESSVE 3,9х31, фосфат, дерево/металл, PH2, упак 1000 шт
999 ₴/упаковка
Показати оптові ціни- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 550533
+380 (63) 685-13-91
Законом не передбачено повернення та обмін даного товару належної якості
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Саморізи для гіпсокартону в стрічці, мет., 3,5х25, фосфат, PH2, упак. 1000 шт, Швеція
ТОП ЯКІСТЬ!
ЗРУЧНА УПАКОВКА!
Є всі види кріплень!
Весь асортимент:
https://instagram.com/samorezy_top?utm_medium=copy_link
Призначений для монтажу гіпсокартонних листів до металевого профілю товщиною 0,4-0,9 мм
Саморіз виготовлений з високоякісної сталі з фосфатизированным покриттям і має хрестоподібний шліц PH2. Порівняно з аналогами китайського виробництва, даний саморіз володіє кращим свердлінням і корозійною стійкістю за рахунок високої якості сталі і фосфатизированного покриття. Рекомендоване число обертів - 2800-4700 об/хв.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Essve |
| Країна виробник | Швеція |
| Тип кріпильного виробу | Саморіз |
| Матеріал кріпильного виробу | Високоміцна сталь |
| Покриття | Фосфатне |
| Діаметр різьблення кріпильного виробу | 3.9 мм |
| Діаметр головки | 7.8 мм |
| Довжина кріпильного виробу | 31 мм |
| Упаковка | Коробка |
| Стан | Новий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 999 ₴/упаковка
