Топ

Саморізи для гіпсокартону в стрічці, мет., 3,5х25, фосфат, PH2, пак. 1000 шт., Швеція
1 000 ₴/упаковка
Показати оптові ціни- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 521325
+380 (63) 685-13-91
Законом не передбачено повернення та обмін даного товару належної якості
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Саморізи для гіпсокартону в стрічці, мет., 3,5х25, фосфат, PH2, пак. 1000 шт., Швеція
ТОП ЯКІСТЬ!
ЗРУЧНЕ ПАКОВАННЯ!
Є всі типи кріплень!
Весь асортимент:
https://instagram.com/samorezy_top?utm_medium=copy_link
Призначений для монтажу гіпсокартонних листів до металевого профілю завтовшки 0,4-0,9 мм
Саморіз виготовлений із високоякісної сталі з фосфатизованим покриттям і має хрестоподібний шліц PH2. Порівнюючи з аналогами китайського виробництва, цей саморіз має кращий свердлінням і корозійною стійкістю завдяки високій якості сталі та фосфатизованому покриттю. Рекомендоване число обертів — 2800-4700 об/хв.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Essve |
| Країна виробник | Швеція |
| Упаковка | Коробка |
| Покриття | Фосфатне |
| Стан | Новий |
| Тип кріпильного виробу | Саморіз |
| Матеріал кріпильного виробу | Високоміцна сталь |
| Діаметр головки | 8.4 мм |
| Діаметр різьблення кріпильного виробу | 3.5 мм |
| Довжина кріпильного виробу | 35 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 000 ₴/упаковка
