Топ

Саморізи для твердого гіпсокартону ESSVE для металу/дерева 3,9*45, фосфатне покриття, PH2
1 180 ₴/упаковка
- В наявності
- Код: 550145
+380 (63) 685-13-91
Законом не передбачено повернення та обмін даного товару належної якості
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Саморізи для твердого гіпсокартону ESSVE для металу/дереву 3,9*45, фосфатне покриття, PH2
ТОП ЯКІСТЬ!
ЗРУЧНЕ ПАКОВАННЯ!
Є всі типи кріплень! Весь асортимент:
https://instagram.com/samorezy_top?utm_medium=copy_link
Призначений для монтажу твердого гіпсокартону, наприклад, типу Diamant всередині приміщень до дерев'яних конструкцій або до сталевого металу завтовшки 0.4-0.9 мм.
Саморіз складається з високоміцної сталі та покритий високоякісним фосфатизованим покриттям , яка відповідає класу корозійної стійкості С1.
Під головкою саморіза є зворотна різь для гарного заглиблення головки саморізу в твердий гіпсокартон і щільнішого прилягання аркуша гіпсокартону до конструкції.
Рекомендована частота обертів шурупокрута під час монтажу: 2000 - 2800 об/хв.
Оплата та доставка
- Доставка Новою поштою по всій Україні.
- Відсилання на день замовлення
- Оплата у разі отримання (НАЛОЖКА) або на карту (Приват Банка)
Контакти
-
Viber/Telegram: 0636851391
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Essve |
| Країна виробник | Швеція |
| Тип кріпильного виробу | Саморіз |
| Матеріал кріпильного виробу | Високоміцна сталь |
| Покриття | Фосфатне |
| Діаметр різьблення кріпильного виробу | 3.9 мм |
| Діаметр головки | 7.8 мм |
| Вид шліца | Хрестоподібний типу Philips |
| Довжина кріпильного виробу | 45 мм |
| Упаковка | Коробка |
| Стан | Новий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 180 ₴/упаковка
