Топ

Турбогвинт (шуруп по бетону) c прессшайбой 7,5(6)×65 WAF TX30 з оцинкованим покриттям (Швеція)
940 ₴/упаковка
Показати оптові ціни- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
- Код: 105285
+380 (63) 685-13-91
Законом не передбачено повернення та обмін даного товару належної якості
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Турбогвинт (шуруп по бетону) c прессшайбой 7,5(6)×65 WAF TX30 з оцинкованим покриттям (Швеція)
Є всі види кріплень!
В упаковці - 100 шт.
ТОП ЯКІСТЬ!
ЗРУЧНА УПАКОВКА!
Весь асортимент:
https://instagram.com/samorezy_top?utm_medium=copy_link

Шуруп по бетону (нагель) 7,5(6)×65 WAF TX30 з оцинкованим покриттям ESSVE (ЭССВЭ)
Турбогвинт (шуруп по бетону) 7,5(6)×65 WAF TX30 - універсальний шуруп по бетону з прессшайбой. Він призначений для більшості робіт з кріплення до бетонної основи.
Повноцінно замінює традиційні дюбеля і анкера типу Bierbach і з зусиллям на виривання навіть перевершує їх. Має широку головку, яка дозволяє надійно закріпити легкий профіль до бетонної основи.
Даний шуруп по бетону може застосовуватися в опалювальних не вологих приміщеннях, наприклад офіси, магазини, школи, готелі і т. д. Шуруп виробляється з високоміцної сталі і покритий оцинкованим покриттям, яке відповідає класу корозійної стійкості С1. Матеріал для кріплення: бетон, цегла сердечник, камінь.

Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Діаметр головки | 14 мм |
| Виробник | Essve |
| Тип кріпильного виробу | Шуруп |
| Країна виробник | Швеція |
| Стан | Новий |
| Покриття | Цинк |
| Довжина кріпильного виробу | 65 мм |
| Діаметр різьблення кріпильного виробу | 7.5 мм |
| Матеріал кріпильного виробу | Сталь |
| Упаковка | Коробка |
Інформація для замовлення
- Ціна: 940 ₴/упаковка




