
Шурупи для бетону з пресшайбою ESSVE (Швеція) 7,5(6)×92 WAF TX30 оцинк. (100 шт.)
1 050 ₴/упаковка
Показати оптові ціни- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 105286
+380 (63) 685-13-91
Законом не передбачено повернення та обмін даного товару належної якості
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Шурупи для бетону з пресшайбою ESSVE (Швеція) 7,5(6)×92 WAF TX30 оцинк. (100 шт.)
Є всі типи кріплень!
Від 5 паковань — знижка!
У пакованні — 100 шт.
ТОП ЯКІСТЬ!
ЗРУЧНЕ ПАКОВАННЯ!
Весь асортимент:
https://instagram.com/samorezy_top?utm_medium=copy_link
Шуруп для бетону 7,5 півкруг / WAF / HEX оцинк
Шуруп для бетону (нагель) 7,5(6)×92 WAF TX30 з оцинкованим покриттям ESSVE (ЕССВЕ)
Турбовнт (шуруп для бетону) 7,5(6)×65 WAF TX30 — універсальний шуруп для бетону з пресшайбою. Він призначений для більшості робіт із кріплення до бетонної основи. Повноцінно замінює традиційні дюбелі й анкери типу Bierbach і за зусиллями на виривання навіть перевершує їх. Має широку головку, яка дає змогу надійно закріпити легкий профіль до бетонної основи. Цей шуруп для бетону може застосовуватися в опалюваних не вологих приміщеннях, наприклад офіси, магазини, школи, готелі тощо. Шуруп виробляється з високоміцної сталі та покритий оцинкованим покриттям, яке відповідає класу корозійної стійкості С1. Матеріал для кріплення: бетон, порожнистий осердя, камінь.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Essve |
| Країна виробник | Швеція |
| Тип кріпильного виробу | Шуруп |
| Матеріал кріпильного виробу | Сталь |
| Покриття | Цинк |
| Діаметр різьблення кріпильного виробу | 7.5 мм |
| Діаметр головки | 14 мм |
| Довжина кріпильного виробу | 92 мм |
| Упаковка | Коробка |
| Стан | Новий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 050 ₴/упаковка
