
Гвозд кільцевий 1,9х30, неіржавка сталь A4, пак.-1000 шт., ESSVE, Швеція
3 000 ₴
- В наявності
- Код: 777271
+380 (63) 685-13-91
Законом не передбачено повернення та обмін даного товару належної якості
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Гвозд кільцевий 1,9х30, неіржавка сталь A4, пак.-1000 шт., ESSVE, Швеція
Є НАЛОЖЕННЯ
Є ВСІ ВИДИ КРЕПЕЖІВ
Ціна за 1000 шт.
Весь асортимент:
https://instagram.com/samorezy_top?utm_medium=copy_link
Гвозд кільцевою використовується там, де висунуті високі вимоги до навантажень на виривання.
Гвозд кільцевий ESSVE виготовлений із кислотоупорної неіржавкої сталі А4, чудово підходить для агресивного середовища, як-от хімічна промисловість, морська вода тощо.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Essve |
| Країна виробник | Швеція |
| Тип цвяха | Будівельний |
| Матеріал цвяха | Нержавіюча сталь |
| Покриття | Нержавіюча сталь |
| Діаметр стрижня цвяха | 1.9 мм |
| Довжина цвяха | 30 мм |
| Упаковка | Коробка |
| Вага упаковки | 0.97 кг |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Матеріал | Сталь |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 000 ₴


