Топ

Саморіз для дерева ESSDRIVE 4,5х60, покр Corrseal, потайний, ТХ20, пак-100 шт., Швеція
400 ₴/упаковка
Показати оптові ціни- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 137110
+380 (63) 685-13-91
Законом не передбачено повернення та обмін даного товару належної якості
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Саморіз для дерева ESSDRIVE 4,5х60, покр Corrseal, потайний, ТХ20, пак-100 шт., Швеція
ТОП ЯКІСТЬ
ЗРУЧНЕ ПАКОВАННЯ
Ціна за коробку — 100 шт.
Є всі типи кріплень!
Весь асортимент:
https://instagram.com/samorezy_top?utm_medium=copy_link
Саморіз для дерева ESSDRIVE 4,5 мм, покр. Corrseal, потай, ТХ20, Швеция
Саморіз виготовлений із загартованої сталі з оцинкованим покриттям і додатковим 5-шаровим покриттям Corrseal, для використання зовні і всередині приміщень. Головка саморіза має потайну форму зі шліцом TORX.
Цей саморіз для дерева має запатентовану форму наконечника, що забезпечує швидке закручування й миттєве зчеплення з деревом.
Завдяки додаванню під час виготовлення саморізу в сталь хімічного елемента бору, який також застосовується в космічних технологіях, неабияк поліпшується гнучкість сталі, що сприяє стійкості на злам під час деформацій дерев'яних конструкцій. У саморізах завдовжки 70 мм і більше після основної різі є додаткова різь для фрезерування й легшого загвинчування довгих шурупів.
Саморіз має також під головкою запатентовані фрезеровані ребра, які запобігають розтріскуванню дерева та добре утоплює саморіз.
На різі саморізу є фрезеровані канавки для запобігання розтріскуванню дерева.
Саморіз відповідає вимогам європейської сертифікації CE згладжено EN14592.

1- Оцинковане покриття
2- Оцинковане покриття
3- Покриття CorrSeal.
4- Кольорова епоксидна смола для кращої твердості.
5- Білий твердий віск White Solid Vax
Розумна альтернатива саморізам із неіржавкої сталі.
Призначено для кріпильних виробів до основ, які схильні до впливу вологи, як-от профнастил, що несуть конструкції, фасади, тераси.
Це покриття добре підходить також для суворих умов негоди скандинавських країн.
Білий твердий віск White Solid Vax.
Під час загвинчування створює суху мастильну плівку, яка мінімізує тертя й захищає саморіз від пошкодження основний шар покриття CorrSeal.
Віск стійкий від тиску, термостійкий, морозостійкий зносостійкий.
Оплата та доставка
- Доставка Новою поштою по всій Україні.
- Відсилання на день замовлення
- Оплата у разі отримання (НАЛОЖКА) або на карту (Приват Банка)
Контакти
-
Viber/Telegram: 0636851391
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Essve |
| Країна виробник | Швеція |
| Тип кріпильного виробу | Саморіз |
| Матеріал кріпильного виробу | Високоміцна сталь |
| Покриття | Цинк |
| Діаметр різьблення кріпильного виробу | 4.5 мм |
| Діаметр головки | 9 мм |
| Форма головки кріпильного виробу | Потайна |
| Тип накінечника | Гострий |
| Довжина кріпильного виробу | 60 мм |
| Упаковка | Коробка |
| Стан | Новий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 400 ₴/упаковка

